Not available as Bareboat - Skipper of charter company is obligatory
|
| Friendliness / Service | Too few |
| Technical Condition | Too few |
| Cleanliness | Too few |
| Check-in | Too few |
| Check-out | Too few |
| Overall | Too few |
Unfortunately, there are too few reviews for this charter company. Ask our team, there may be individual reports available.
| Security Deposit | €0.00 |
|---|---|
| Charter Period |
|
| Insurance | Third party liability and fully comprehensive insurance (deductible in the amount of the deposit) |
| Payment Plan |
|
| Year of Build | 2023 |
|---|---|
| Length | 21.45 m |
| Width | 5.30 m |
| Draught | 1.58 m |
| Engine | 900 PS + 900 PS |
| Weight | k.A |
| Fuel Capacity | 3450 l |
| Water Capacity | 760 l |
| Steering Type | 2 x Wheel steering |
| Outside | Bathing platform, Flybridge, Hardtop, Jetski, Cushions for flybridge, Snorkeling gear |
|---|---|
| Inside | Generator, Airconditioning (independent from shore power), Pantry equipment, Sound system, TV |
| Navigation | GPS |
| Safety | Solid life vests, Safety equipment, VHF Radio |
| Cabins: | 4 | Berths: | 8 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 170 PS + 170 PS |
| Yacht-ID | 31044 | L/D: | 13.50 / 0.70 |
| Cabins: | 4 | Berths: | 8 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 170 PS + 170 PS |
| Yacht-ID | 33926 | L/D: | 13.50 / 0.70 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2022 | Engine | 250 PS + 250 PS |
| Yacht-ID | 32678 | L/D: | 8.60 / 0.65 |
| Cabins: | 4+1 | Berths: | 8+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2017 | Engine | 1400 PS + 1400 PS |
| Yacht-ID | 30085 | L/D: | 22.64 / 1.82 |
| Cabins: | 4 | Berths: | 8 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 170 PS + 170 PS |
| Yacht-ID | 33927 | L/D: | 13.50 / 0.70 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2019 | Engine | 175 PS + 175 PS |
| Yacht-ID | 32075 | L/D: | 8.90 / 0.80 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 250 PS |
| Yacht-ID | 33304 | L/D: | 7.43 / 0.92 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 370 PS |
| Yacht-ID | 33303 | L/D: | 11.99 / 0.90 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 200 PS + 200 PS |
| Yacht-ID | 34395 | L/D: | 8.90 / 1.00 |