|
| Friendliness / Service | Too few |
| Technical Condition | Too few |
| Cleanliness | Too few |
| Check-in | Too few |
| Check-out | Too few |
| Overall | Too few |
Unfortunately, there are too few reviews for this charter company. Ask our team, there may be individual reports available.
| Security Deposit | €1,000.00 |
|---|---|
| Charter Period |
|
| Insurance | Third party liability and fully comprehensive insurance (deductible in the amount of the deposit) |
| Payment Plan |
|
| Wakeboard | €20.00 | per day |
|---|
| Year of Build | 2018 |
|---|---|
| Length | 8.60 m |
| Width | 2.98 m |
| Draught | 0.80 m |
| Engine | 250 PS + 250 PS |
| Weight | 2.50 t |
| Fuel Capacity | 400 l |
| Water Capacity | 100 l |
| Steering Type | Wheel steering |
| Outside | Anchor with rope , Bathing ladder, Cockpit shower, Deck cushions, Electr. anchor windlass |
|---|---|
| Inside | Refrigerator, Radio CD player with USB and Bluetooth |
| Navigation | GPS Chart Plotter |
| Safety | First aid kit, Lifebelts, Life jackets, VHF Radio |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 250 PS + 250 PS |
| Yacht-ID | 35763 | L/D: | 8.60 / 0.65 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2021 | Engine | 200 PS |
| Yacht-ID | 26286 | L/D: | 7.43 / 0.56 |
| Cabins: | 0 | Berths: | |
|---|---|---|---|
| Year: | 2021 | Engine | 150 PS |
| Yacht-ID | 28621 | L/D: | 6.59 / 0.90 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2022 | Engine | 380 PS + 380 PS |
| Yacht-ID | 30719 | L/D: | 13.06 / 1.10 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 5 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2019 | Engine | 260 PS + 260 PS |
| Yacht-ID | 28625 | L/D: | 11.62 / 0.75 |
| Cabins: | 3+1 | Berths: | 6+1 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2022 | Engine | 380 PS + 380 PS |
| Yacht-ID | 30721 | L/D: | 14.29 / 1.05 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 200 PS |
| Yacht-ID | 34955 | L/D: | 7.43 / 0.56 |
| Cabins: | 0 | Berths: | |
|---|---|---|---|
| Year: | 2021 | Engine | 150 PS |
| Yacht-ID | 28620 | L/D: | 6.59 / 0.90 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2021 | Engine | 200 PS + 200 PS |
| Yacht-ID | 28627 | L/D: | 8.90 / 0.63 |