|
| Friendliness / Service | Too few |
| Technical Condition | Too few |
| Cleanliness | Too few |
| Check-in | Too few |
| Check-out | Too few |
| Overall | Too few |
Unfortunately, there are too few reviews for this charter company. Ask our team, there may be individual reports available.
| Security Deposit | €1,500.00 |
|---|---|
| Charter Period |
|
| Insurance | Third party liability and fully comprehensive insurance (deductible in the amount of the deposit) |
| Payment Plan |
|
| Year of Build | 2024 |
|---|---|
| Length | 8.60 m |
| Width | 2.98 m |
| Draught | 0.65 m |
| Engine | 250 PS + 250 PS |
| Weight | 2.50 t |
| Fuel Capacity | 400 l |
| Water Capacity | 100 l |
| Steering Type | Wheel steering |
| Outside | Bathing platform, Cockpit shower, electr. winch |
|---|---|
| Inside | Gas oven, Warm water |
| Navigation | Echo sounder, GPS Chart Plotter |
| Safety | Bowthruster |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 200 PS |
| Yacht-ID | 34955 | L/D: | 7.43 / 0.56 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 200 PS |
| Yacht-ID | 31008 | L/D: | 7.43 / 0.56 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2018 | Engine | 250 PS + 250 PS |
| Yacht-ID | 28624 | L/D: | 8.60 / 0.80 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2021 | Engine | 200 PS |
| Yacht-ID | 26286 | L/D: | 7.43 / 0.56 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 200 PS |
| Yacht-ID | 35764 | L/D: | 7.43 / 0.80 |
| Cabins: | 0 | Berths: | |
|---|---|---|---|
| Year: | 2020 | Engine | 100 PS |
| Yacht-ID | 28630 | L/D: | 5.48 / 0.30 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 175 PS + 175 PS |
| Yacht-ID | 31157 | L/D: | 8.90 / 0.82 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 200 PS + 200 PS |
| Yacht-ID | 32163 | L/D: | 8.90 / 0.63 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 200 PS + 200 PS |
| Yacht-ID | 32084 | L/D: | 8.90 / 0.80 |