|
| Friendliness / Service | Too few |
| Technical Condition | Too few |
| Cleanliness | Too few |
| Check-in | Too few |
| Check-out | Too few |
| Overall | Too few |
Unfortunately, there are too few reviews for this charter company. Ask our team, there may be individual reports available.
| Security Deposit | €0.00 |
|---|---|
| Charter Period |
|
| Insurance | Third party liability and fully comprehensive insurance (deductible in the amount of the deposit) |
| Payment Plan |
|
| Year of Build | 2007 |
|---|---|
| Length | 21.10 m |
| Width | 5.63 m |
| Draught | 1.72 m |
| Engine | 1360 PS + 1360 PS |
| Weight | k.A |
| Fuel Capacity | 4000 l |
| Water Capacity | 920 l |
| Steering Type | Wheel steering |
| Outside | Bathing platform, Bimini top, Cockpit speakers, Cockpit cushions, Flybridge, hydraul. Gangway, Snorkeling gear, Teak deck |
|---|---|
| Inside | DVD player, Ice cube machine, Generator, Hi-Fi system, Airconditioning (independent from shore power), Refrigerator, Speakers in saloon, LED interior lights, Pantry equipment, Satellite TV, Watermaker |
| Navigation | GPS |
| Safety | Life jackets, Safety equipment, VHF Radio |
| Cabins: | 5+2 | Berths: | 10+3 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 1900 PS |
| Yacht-ID | 36817 | L/D: | 26.78 / 1.93 |
| Cabins: | 4+1 | Berths: | 8+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2023 | Engine | 900 PS + 900 PS |
| Yacht-ID | 33272 | L/D: | 21.45 / 1.58 |
| Cabins: | 3+1 | Berths: | 6+1 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2021 | Engine | 710 PS + 710 PS |
| Yacht-ID | 32852 | L/D: | 16.90 / 1.50 |
| Cabins: | 3 | Berths: | 6 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2024 | Engine | 480 PS + 480 PS |
| Yacht-ID | 32576 | L/D: | 13.97 / 0.83 |
| Cabins: | 3 | Berths: | 6+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2017 | Engine | 370 PS + 370 PS |
| Yacht-ID | 32683 | L/D: | 13.60 / 1.22 |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2019 | Engine | 175 PS + 175 PS |
| Yacht-ID | 32075 | L/D: | 8.90 / 0.80 |
| Cabins: | 1 | Berths: | 2+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2022 | Engine | 250 PS + 250 PS |
| Yacht-ID | 32678 | L/D: | 8.60 / 0.65 |
| Cabins: | 4+1 | Berths: | 8+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2022 | Engine | 1650 PS + 1650 PS |
| Yacht-ID | 33273 | L/D: | 22.80 / 1.72 |
| Cabins: | 3+1 | Berths: | 6+1 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2019 | Engine | 710 PS + 710 PS |
| Yacht-ID | 32851 | L/D: | 16.90 / 1.50 |