Not available as Bareboat - Skipper of charter company is obligatory
|
| Friendliness / Service | Too few |
| Technical Condition | Too few |
| Cleanliness | Too few |
| Check-in | Too few |
| Check-out | Too few |
| Overall | Too few |
Unfortunately, there are too few reviews for this charter company. Ask our team, there may be individual reports available.
| Security Deposit | €0.00 |
|---|---|
| Charter Period |
|
| Insurance | Third party liability and fully comprehensive insurance (deductible in the amount of the deposit) |
| Payment Plan |
|
| Year of Build | N/A |
|---|---|
| Length | 34.00 m |
| Width | 7.00 m |
| Draught | 3.00 m |
| Engine | 2735 PS + 2735 PS |
| Weight | k.A |
| Fuel Capacity | k.A |
| Water Capacity | k.A |
| Steering Type | Wheel steering |
| Outside | Bathing platform, Jetski, Sun deck |
|---|---|
| Inside | Generator, Airconditioning (independent from shore power) |
| Cabins: | 2 | Berths: | 4 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2025 | Engine | 800 PS + 800 PS |
| Yacht-ID | 37619 | L/D: | 12.40 / 0.75 |
| Cabins: | 4+2 | Berths: | 8+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2006 | Engine | 2000 PS + 2000 PS |
| Yacht-ID | 36833 | L/D: | 25.30 / 1.78 |
| Cabins: | 3+1 | Berths: | 6+1 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2001 | Engine | 1300 PS + 1300 PS |
| Yacht-ID | 38229 | L/D: | 22.00 / 1.50 |
| Cabins: | 3 | Berths: | 6 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2000 | Engine | 800 PS + 800 PS |
| Yacht-ID | 37492 | L/D: | 17.88 / 1.52 |
| Cabins: | 3+1 | Berths: | 6+1 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2000 (2021) | Engine | 650 PS + 650 PS |
| Yacht-ID | 39014 | L/D: | 15.80 / 1.30 |
| Cabins: | 6+4 | Berths: | 12+8 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2006 | Engine | 3700 PS + 3700 PS |
| Yacht-ID | 35985 | L/D: | 39.08 / 2.68 |
| Cabins: | 3+2 | Berths: | 6+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2006 | Engine | 900 PS + 900 PS |
| Yacht-ID | 36418 | L/D: | 17.42 / 1.50 |
| Cabins: | 3 | Berths: | 6+1 |
|---|---|---|---|
| Year: | 1993 | Engine | 430 PS + 430 PS |
| Yacht-ID | 34315 | L/D: | 14.77 / 1.00 |
| Cabins: | 4+1 | Berths: | 8+2 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2008 | Engine | 1015 PS + 1015 PS |
| Yacht-ID | 34476 | L/D: | 20.51 / 2.00 |
| Cabins: | 4 | Berths: | 8 |
|---|---|---|---|
| Year: | 2006 | Engine | 1361 PS + 1361 PS |
| Yacht-ID | 34478 | L/D: | 23.85 / 1.80 |